КЛУБ НА СЪДИИТЕ ПО ВПИСВАНИЯТА

Този форум е част от нашия стремеж за професионализъм в работата и максимална прозрачност
Дата и час: 29 Апр 2024, 16:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Съдийка стана “Мисис “Труд”
Ново мнениеПубликувано на: 26 Юни 2010, 10:00 
17:43 31.10.09 автор: Магдалена Гигова

Цитат:
Красивата съдийка от София Иванка Василева бе декорирана с лентата на в. “Труд” на конкурса “Мисис България” в петък вечерта в гранд хотел “София”.

Очарователната блондинка заслужи тази чест не само заради изящния си външен вид и подчертаната си интелигентност. Призът й бе даден и за... предвидливост. Преди да реши дали да се пробва в надпреварата за най-красива омъжена жена, Иванка Василева прегледала лист по лист цялата документация за конкурса. И след като се уверила, че Меги Савова наистина държи правата за България, дала съгласието си.

Иначе сред 15-те претендентки журито, изградено изцяло от носителки на титлата “Мисис България”, с мъка определи четирите победителки, които ще представят страната ни на 4 международни конкурса. Екатерина Пецо стана “Мисис България 2009 Планета”, Капка Тодорова - “Мисис България 2009 Глоуб”, Лазарина Стефанова - “Мисис България 2009 Свят”, а Елена Караколева се окичи с титлата “Мисис България 2009 Вселена”.

Двете водещи на вечерта - русата Елена Ангелова и чернокосата Маги Желязкова, също са врели и кипели в жанра - първата е “Мис България”, а втората - “Мисис”. В коронясването се включиха още “Мисис Вселена” Елеонора Манчева и първата най-красива омъжена българка Петрана Берисо, която живее в странство. Сред публиката блесна Наталия Гуркова, също титулувана хубавица, оставила за малко при майка си дъщеричката Джорджия.

Докато претендентките сменяха трескаво тоалетите на световните марки My Lady и Pronovias с българските дрешки на “Пердита”-Ловеч, шоуто озвучаваше “мъжката Лили Иванова” Стефан Илчев. Омъжените дами дефилираха в отделен тур със съпрузите и децата си.

Изображение
Изображение
Светският репортер от "Труд" Магдалена Гигова връчи лентата на Иванка Василева.


Докладвай
Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Едно интервю с „Мисис Труд” и съдия по вписвания в Луковит
Ново мнениеПубликувано на: 26 Юни 2010, 10:09 
Публикувана в: Актуално, Интервю от Редактор на 1 декември, 2009
Цитат:
ИзображениеТя е семейна. Има син на 15 години и е съдията по вписвания в Луковит. Но от няколко дни насам тя е една от най-красивите омъжени жени в България след като бе избрана за „Мисис Труд”, за „Мисис Гранд хотел София” и за „Мисис Винетека Витерна”.
Репортер: Лесно или трудно е да си съдия по вписванията, която се смята за повече мъжка професия?

Г-жа Иванка Василева: Не е много лесно, но за мъжки момичета е предизвикателство. Който наистина желае да работи и дава всичко от себе си, за него няма проблем каква професия работи. От шест години съм на тази длъжност. Работата ми се състои в това да проверявам документите на нотариусите и ако те са в рамките на закона да ги вписвам.

Репортер: Как решихте да участвате в конкурса „Мисис България”?

Г-жа Василева: Първоначално аз нищо не знаех за участието ми в конкурса. Съпругът ми без да ми съобщава беше изпратил две мои снимки. Един ден аз получих съобщение на мобилния ми, че съм една от 15-те избрани между 700 кандидатки за финала.

Репортер: Как протече самото състезание?

Г-жа Василева: Финалът на конкурса два дни. През първия ден освен обичайната подготовка за официалната вечер като проба на тоалетите и прическите трябваше да се състезаваме в кулинарно състезание в отбори по три. Всеки един от нас разполагаше с еднакви продукти за салати и трябваше да приготви три различни вида. Отборът ни спечели. На другият ден се състоя официалната вечер, когато дефилирахме в три кръга с: спортно-елегантни облекла, спортни и официални рокли.

Един от най-емоционалните моменти беше, когато в единя тур трябваше да бъдем придружени от член на семейството ни. До мен застана моя син.

В края на вечерта бях обявена за „Мисис Труд”, за „Мисис Гранд хотел София” и за „Мисис Винетека Витерна”.

Репортер: Вярно ли е, че преди да приемете да участвате в състезанието сте прочели всички документи?

Г-жа Василева: Да, наистина преди да се реша да участвам в надпреварата за най-красива омъжена българка, аз прегледах лист по лист цялата документация на конкурса. Чак след това дадох своето съгласие за участие.


Докладвай
Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие можете да пускате нови теми
Вие можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов