КЛУБ НА СЪДИИТЕ ПО ВПИСВАНИЯТА

Този форум е част от нашия стремеж за професионализъм в работата и максимална прозрачност
Дата и час: 27 Юли 2021, 19:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Добави отговор
Потребителско име:
Заглавие:
Писане на мнение:
 

Усмивки
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Големина на шрифта:
Цвят на шрифта
Настройки:
BBCode е Включен
[img] е Включен
[flash] е Изключен
[url] е Включено
Усмивките са Включени
Изключи BBCode
Изключи усмивките
Недей автоматично да правиш URL адреси
Потвърждение на мнението
За да се предпази писането на ботове, администратора изисква да въведете код за сигурност. Ако имате проблеми с код-а свържете се с администратора.
Код за потвърждение:
Въведете кода от изображението.
   

Преглед на тема - Ползвател може ли да продаде имот
Автор Съобщение
  Заглавие:  Re: Ползвател може ли да продаде имот  Отговори с цитат
Да прочетох закона,но преди 13г. е бил подписан НА на който аз даже несъм присъствала и за който разбрах едва преди месец.Майка ми си е прехвърлила правото на ползване на имота ми при положение,че аз съм била на 300км.от София и не само ами се е самодарила с втория ми имот и сега се въртя в омагьосания кръг на правото а и се опитва да ме изкара от имота ми с трите ми деца.Доколкото ми даде съвет един адвокат единственно ми остава да продавам и да купувам друг имот без нейното право на ползване а на втория просто да го забравя все пак става въпрос за два апартамента и то може да се каже на пъпа на София.Затова задавам толкова въпроси .
Мнение Публикувано на: 17 Дек 2012, 08:53
  Заглавие:  Re: Ползвател може ли да продаде имот  Отговори с цитат
уфффф, бе мацко що не вземеш да прочетеш Закона за собствеността - чл. 56, ал. 2 :roll: :mrgreen:
Мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 21:48
  Заглавие:  Ползвател може ли да продаде имот  Отговори с цитат
Може ли имот който е дарен и има пожизнено ползване от дарителя да бъде продаден от човека който е с пожизненото ползване а не от собственика на имота.
Мнение Публикувано на: 16 Дек 2012, 17:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов