КЛУБ НА СЪДИИТЕ ПО ВПИСВАНИЯТА

Този форум е част от нашия стремеж за професионализъм в работата и максимална прозрачност
Дата и час: 02 Авг 2021, 14:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Добави отговор
Потребителско име:
Заглавие:
Писане на мнение:
 

Усмивки
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Големина на шрифта:
Цвят на шрифта
Настройки:
BBCode е Включен
[img] е Включен
[flash] е Изключен
[url] е Включено
Усмивките са Включени
Изключи BBCode
Изключи усмивките
Недей автоматично да правиш URL адреси
Потвърждение на мнението
За да се предпази писането на ботове, администратора изисква да въведете код за сигурност. Ако имате проблеми с код-а свържете се с администратора.
Код за потвърждение:
Въведете кода от изображението.
   

Преглед на тема - ПРОБЛЕМ С НОТАРИАЛЕН АКТ
Автор Съобщение
  Заглавие:  Re: ПРОБЛЕМ С НОТАРИАЛЕН АКТ  Отговори с цитат
Благодаря Ви г-н Иванов. Единственото нещо, което е направила общината са само няколко различни скици по съдържание на имота, а в едната от тях излиза, че че сме си купили жилище без баня и тоалетна, а човекът от който сме си купили имота чрез пълномощник е дарил единствения санитарен възел заедно с две стаи като "лятна кухня" и навес, който също не отговаря по нотариалния акт от дарението на реалната му квадратура. Интересна интерпретация на Закона по ЗУТ - Жилище без санитарен възел а дарение на шеста категория в едно с него. Що за лудост и безотговорност е това?
Мнение Публикувано на: 21 Апр 2014, 09:13
  Заглавие:  Re: ПРОБЛЕМ С НОТАРИАЛЕН АКТ  Отговори с цитат
Въпросът Ви е по-скоро в полето на нотариусите. Правни сделки с реално определени части от сграда/жилище, могат да се извършват, само ако обособените части отговарят на одобрени за целта инвестиционни проекти от Общината /чл.203 от ЗУТ/.
Мнение Публикувано на: 16 Апр 2014, 13:41
  Заглавие:  ПРОБЛЕМ С НОТАРИАЛЕН АКТ  Отговори с цитат
Добър ден! Бихте ли ми отговорили възможно ли е да се впишат в нотариален акт чрез дарение две стаи с баня само като лятна кухня със сборната им квадратура при положение, че банята е единствена в имота а същият дарител преди това е продал вече жилищната сграда? Малко е объркан въпроса, но се опитах да го формулирам по-кратко. Благодаря Ви!
Мнение Публикувано на: 16 Апр 2014, 11:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов