КЛУБ НА СЪДИИТЕ ПО ВПИСВАНИЯТА

Този форум е част от нашия стремеж за професионализъм в работата и максимална прозрачност
Дата и час: 17 Юни 2021, 03:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Добави отговор
Икона на мнението:
без
Потребителско име:
Заглавие:
Писане на мнение:
 

Усмивки
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Големина на шрифта:
Цвят на шрифта
Настройки:
BBCode е Включен
[img] е Включен
[flash] е Изключен
[url] е Включено
Усмивките са Включени
Изключи BBCode
Изключи усмивките
Недей автоматично да правиш URL адреси
Потвърждение на мнението
За да се предпази писането на ботове, администратора изисква да въведете код за сигурност. Ако имате проблеми с код-а свържете се с администратора.
Код за потвърждение:
Въведете кода от изображението.
   

Преглед на тема - Отвод на съдията по вписванията
Автор Съобщение
  Заглавие:  Re: Отвод на съдията по вписванията  Отговори с цитат
приложими са и двата - аз съм се отвеждал по 22, по 575 не ми се налагало, макар и да съм замествал нотариуса.
Определение - докладва се на председателя и той разпределя на някой районен съдия - това в малките съдилища като нашия. В големите - на ръководителя по 289 ЗСВ.
Мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 13:58
  Заглавие:  Re: Отвод на съдията по вписванията  Отговори с цитат
:oops: Имам сто неща, отворени пред мен, и закономерно стигнах до писането на глупости.
Определено имам предвид 575.
Мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 13:40
  Заглавие:  Re: Отвод на съдията по вписванията  Отговори с цитат
471 ГПК ???

да не би да имаш предвид 575
Мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 13:12
  Заглавие:  Отвод на съдията по вписванията  Отговори с цитат
Мислите ли, че е допустимо съдията по вписванията да се отведе? И ако да, в случаите на чл.22 или на чл. 471 ГПК?
Мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 09:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов