КЛУБ НА СЪДИИТЕ ПО ВПИСВАНИЯТА

Този форум е част от нашия стремеж за професионализъм в работата и максимална прозрачност
Дата и час: 24 Юли 2021, 01:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Добави отговор
Потребителско име:
Заглавие:
Писане на мнение:
 

Усмивки
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Големина на шрифта:
Цвят на шрифта
Настройки:
BBCode е Включен
[img] е Включен
[flash] е Изключен
[url] е Включено
Усмивките са Включени
Изключи BBCode
Изключи усмивките
Недей автоматично да правиш URL адреси
Потвърждение на мнението
За да се предпази писането на ботове, администратора изисква да въведете код за сигурност. Ако имате проблеми с код-а свържете се с администратора.
Код за потвърждение:
Въведете кода от изображението.
   

Преглед на тема - чл 19 от ЗУТ
Автор Съобщение
  Заглавие:  Re: чл 19 от ЗУТ  Отговори с цитат
Аз пък обичам поговорката "Дай ми фактите за да ти дам правото" :idea:
Мнение Публикувано на: 25 Май 2016, 09:38
  Заглавие:  Re: чл 19 от ЗУТ  Отговори с цитат
7 (седем) пъти в Лекса задаваш въпроси на които никой не ти отговоря - ха сети се защо :idea: :?:
Мнение Публикувано на: 25 Май 2016, 09:18
  Заглавие:  Re: чл 19 от ЗУТ  Отговори с цитат
а ти чувал ли си че : мнението е като задника всеки си има по един :lol:
Мнение Публикувано на: 21 Май 2016, 09:21
  Заглавие:  Re: чл 19 от ЗУТ  Отговори с цитат
Да си чувал поговорката " На доктор всичко се показва на адвокат всичко си казва" :?:
Мнение Публикувано на: 19 Май 2016, 08:45
  Заглавие:  чл 19 от ЗУТ  Отговори с цитат
Нот акт за дарение 2004 г на 2/3 на реална част от УПИ не за целия имот а реланата част не отговарящ на на чл 19 от ЗУТ.
Съгласно разпоредбата на чл. 59 от ЗТСУ /отм./ реално определени части от дворищно-регулационни парцели не могат да се придобиват чрез правни сделки или по давност.
Това нормативно решение се възприе и в действащия ЗУТ (в сила от 31.03.2001г.), където в чл. 200, ал.1 се предвиди, че реално определени части от поземлени имоти в границите на населените места и селищните образувания могат да се придобиват чрез правни сделки или по давност, само ако са спазени изискванията за минимални размери по чл. 19, т.е. за лице и повърхност.
Въпроса ми е нот акт за дарение може ли да се оспори от другия съсобственик ?
Мнение Публикувано на: 18 Май 2016, 12:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов